Casting dla Aktora – Aktorki do serialu Wrocław

Zapraszamy zawodowych Aktorów do wcielenia się w rolę w serialu ” Lombard: życie pod zastaw “. Casting we Wrocławiu.

Do kolejnego sezonu serialu “Lombard: życie pod zastaw” poszukujemy zawodowych Aktorów do głównych postaci odcinków.

Miejsce zdjęć : Wrocław

Do zagrania Rola ;

– Ojciec 55lat – Marian Nosik, wdowiec, tata Didi; skrzypek amator (aktor powinien umieć grać na skrzypcach) i organista kościelny, który głos córki uważa za dar od Boga, dlatego stara się, na ile to możliwe, załatwiać córce lekcje śpiewu. Takiego talentu nie można zmarnować. Jednak jego głównym celem życiowym jest zebranie pieniędzy na operację córki. Wierzy, że jego córka stanie kiedyś na własnych nogach i zaśpiewa na scenie. Spokojny, małomówny. Zdjęcia 20 i 22 września.

– Agent 40 lat – menadżer Zenka. Twardy negocjator, bystry organizator, naturalny piorunochron, chroniący dobrodusznego artystę, przed chciwymi wyłudzaczami. Lojalny, znający życie, dobry ale nie naiwny człowiek. Zdjęcia 20 i 22 września.

– Edward Wilusz – około 70 lat, stary rekwizytor, który poświęcił życie teatrowi, w którym pracuje od ponad 45 lat. Pozornie ociężały, jakby lekko upośledzony, jest jednak całkiem bystrym obserwatorem. W teatrze od zawsze, jest w nim traktowany niemal jak instytucja, nie wyobraża sobie życia poza teatrem, czuje się pewnie wobec nowego właściciela; Zdjęcia 21, 22 i 24 września.

– Tamara Ślisz – około 26 lat, żona Rasiaka, oczko w głowie tatusia, kocha teatr; marzy żeby zostać wielką aktorką, niestety talentu nie ma za wiele; Zdjęcia 21 i 22 września.

– Marta Kornaca 45 lat, świetna aktorka, z klasą i stylem, z dużym doświadczeniem teatralnym, ładna; Zdjęcia 21 i 22 września.

– Rasiak Michał 32 lat, ambitny, bezwzględny karierowicz; wżenił się w zamożną rodzinę, ale nie ceni własnego teścia, pragnąc się od jego kurateli
uwolnić; Zdjęcia 21 i 22 września.

Szukamy tylko zawodowych Aktorów (nie licząc dzieci i młodzieży).

Oprócz honorarium zapewniamy zwrot kosztów dojazdu i hotel.

Zgłoszenia zawierające : imię i nazwisko, datę urodzenia, numer kontaktowy, zdjęcia portretowe i sylwetki KONIECZNIE wizytówkę oraz demo lub inne
materiały wideo prosimy wysyłać na adres : maciej.edwinfilm@gmail.com

W tytule maila prosimy wpisać imię postaci.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Agencja Aktorska Edwin Film

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...