Casting dla Aktorek Aktorów do serialu Wrocław

Na plan wrocławskiego serialu poszukujemy zawodowych Aktorek i Aktorów o różnej aparycji i różnym charakterze. Casting odbędzie się w najbliższych dniach lutego we Wrocławiu.

Szukamy zawodowych Aktorów lub Aktorek do zagrania w serialu telewizyjnym ” Lombard życie pod zastaw”

Postać serialowa – LUDWIK DUDCZAK 40 lat preppers – wysportowany, survivalowiec, zna się na pierwszej pomocy, urządza w piwnicy bezpieczne miejsce do przetrwania klęski żywiołowej. Zagra 3, 4, 5 luty.

KAMIL (ZDUŃ) – około 36 lat żonaty, przeciętny facet. Znudzony małżeństwem, znalazł odskocznię w postaci kochanki – MICHALINY. Jednak nigdy nie zamierzał zostawiać żony. Zagra 1, 2 luty.

W dniu 1,2 luty – PAULINA (ZDUŃ) około 34 lata żona KAMILA, nie wie o skokach w bok męża. Uważa, że żyje w pewnym związku.

NIKODEM BANASIAK- 46 lat ojciec Artura, popiera syna w jego działaniach i niepoddawaniu się ograniczeniom, pracuje zmianowo w magazynie ; 4, 5 luty 2021 – LOMBARD

MATYLDA BANASIAK- 44 lata, matka Artura, przeciwna planom syna, martwi się o jego zdrowie i kłóci o to z Nikodemem, chwilowo bez pracy, dorabia w domu robiąc strony internetowe ; 4 luty – LOMBARD.

GODLEWSKI – Michał Godlewski około 45 lat, sąsiad Kowalskiego, „wybudował się” niedawno, dobrze ubrany, inteligentny i obyty. Zagra 3 luty – LOMBARD

KOWALSKI – Ireneusz Kowalski około 55-60 lat, mieszkaniec wsi od pokoleń. Zaniedbany. Ubrany w zniszczoną odzież roboczą. Porywczy i uparty cwaniaczek. Lombard 3 luty.

Oprócz honorarium zapewniamy zwrot kosztów dojazdu i hotel.

Zgłoszenia zawierające : imię i nazwisko, datę urodzenia, numer kontaktowy, zdjęcia portretowe i sylwetki.

KONIECZNIE wizytówkę oraz demo lub inne materiały wideo prosimy wysyłać na adres : lombard.edwinfilm@gmail.com

W tytule maila prosimy wpisać imię postaci.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Agencja Aktorska Edwin Film

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...