Casting dla Aktorki i Aktora do serialu Wrocław

Zapraszamy na casting zawodowych Aktorów i Aktorki, którzy potrafią stworzyć siatkę wzajemnych relacji między bohaterami. Zapraszamy do Wrocławia.

Do kolejnego sezonu serialu “Lombard: życie pod zastaw” poszukujemy zawodowych Aktorek i Aktorów do postaci odcinków.

Miejsce zdjęć : Wrocław

Kogo szukamy :

– WIESŁAW FLOREK 42 lata – Ojciec Zyty. Przeciętny facet. Bardzo kocha swoją córkę. Jest dobrym człowiekiem, ale ubogim. To typ pełnego pasji wrażliwca. Kiedyś próbował grać w tenisa, ale nabawił się kontuzji, przez co miewa problemy z barkiem. Zdjęcia 4 i 5 sierpnia.

– JULITA FLOREK 36 lat – Matka Zyty i żona Wiesława. Przeciwna karierze córki. Kocha ją, ale wolałaby, żeby zamiast drogiego sportu, na który ich nie
stać, zajęła się nauką. Zdjęcia 4 i 5 sierpnia.

– NATALIA – ok. 30, ładna, zgrabna, uwodzicielska, wyzywająca, w typie Natalii Siwiec, ubrana w sukienkę, którą można zrzucić jednym ruchem, pod spodem ma kostium kąpielowy, na nogach klapki; Zdjęcia 6 sierpnia.

– PATRYK Bąk – ok. 45, bezwzględny przestępca, odsiedział 8 lat za napady z bronią w ręku i strzelaninę z policją, żeruje na naiwności bratanka, Filipa, młodszy brat Sławomira, z którym prowadził działalność przestępczą; Zdjęcia 2 i 3 sierpnia.

Szukamy zawodowych Aktorek I Aktorów nie licząc dzieci i młodzieży

Oprócz honorarium zapewniamy zwrot kosztów dojazdu i hotel.

Zgłoszenia zawierające : imię i nazwisko, datę urodzenia, nr kontaktowy, zdjęcia portretowe i sylwetki KONIECZNIE wizytówkę oraz demo lub inne materiały
wideo prosimy wysyłać na adres : maciej.edwinfilm@gmail.com

W tytule maila prosimy wpisać imię postaci.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Agencja Aktorska Edwin Film

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...