Casting dla Modeli do sesji zdjęciowej Warszawa

Do udziału w sesji zdjęciowej realizowanej dla znanej sieci poszukujemy atrakcyjne Modelki i przystojnych Modeli.

Poszukujemy do sesji zdjęciowej w dniach 16 – 17 września (1 dzień zdjęciowy do potwierdzenia) w Warszawie następujących Modeli :

– Kobiety – 35 – 45 lat. Fajna, dobrze wyglądająca Pani z klasy średniej — niższej. Nie „odstraszająca” niezwykłym pięknem, taka girl-next door, ładna, ale bliska. Nie wielkomiejski styl, bo sesja zdjęcia z sesji/kreacja będzie używana w punktach klienta w różnych regionach kraju.

– Mężczyzny – 40 – 45 lat. Zadbany i przyjemny dla oka. Porządny mieszkaniec miasta dużego/średniego w średnim wieku. Poniekąd charakterystyka jak Pani powyżej.

Prawa: Polska, 2 lata, Internet, BTL (m.in. plakaty, ulotki, foldery, naklejki – wszelkie materiały POS.), komunikacja wewnętrzna klienta.

Wynagrodzenie: 1000 złotych netto (udział w sesji i prawa).

W razie zainteresowania, dyspozycyjności w terminie 16.09 – 17.09 i spełnienia wymagań co do briefu prosimy o zgłoszenie, które zawiera następujące
informacje:

– Imię i nazwisko

– Rok urodzenia

– Miasto zamieszkania

– Telefon kontaktowy

– Adres e-mail

– Wymiary (wzrost, obwód klatki piersiowej, talia, biodra)

– Opis dotychczasowego doświadczenia

– Minimum trzy dobrej jakości zdjęcia aktualne i wyraźne

Zgłoszenie proszę przesłać na adres : rekrutacja@agencjainfernal.pl

W temacie wiadomości prosimy napisać : Sesja zdjęciowa Warszawa 16.09 – 17 wrzesień

Wysłanie zgłoszenie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji do udziału w sesji zdjęciowej.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Agencja Artystyczna INFERNAL. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Kontakt do administratora rekrutacja@agencjainfernal.pl

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...