Casting dla Statystów do serialu Wrocław

Do zagrania główne role w popularnym serialu na antenie telewizyjnej zapraszamy zawodowe Aktorki i Aktorów. Zdjęcia do serialu realizowane będą we Wrocławiu pod koniec stycznia.

Na najbliższe dni zdjęciowe 29 stycznia poszukujemy do zagrania roli ; Studentka w wieku około 23, 24 lata, atrakcyjna, intrygująca.

Rola pana 29 stycznia ; budowlaniec w wieku 33 lata, ma w sobie coś uwodzicielskiego, co podoba się kobietom.

W dniu 25, 26, 28 stycznia – LINDA KLUNIEWSKA 32 lata – świeżo upieczona matka. Nie chciała dziecka – to była wpadka. Rola matki ją przerasta. Nie potrafi przełamać niechęci do córki i wpada w depresję poporodową. Wygląd : dość zaniedbana, trochę przy kości.

W dniu 25, 26, 28 stycznia – rola męska- KONRAD KLUNIEWSKI 35 lat – mąż Lindy. Zwolennik tradycyjnego modelu rodziny. Prowadzi własną firmę, dobrze zarabia i uważa, że na tym jego rola się kończy. Nie rozumie żony i lekceważy jej problemy.

W dniu 26, 26, 28 stycznia – rola NATALIA BOJCZUK w wieku 54 lata – Niania wynajęta przez Lindę. Jako pierwsza zauważa, że Linda ma poważne problemy. Ciepła, opiekuńcza.

W dniu 28 stycznia rola do zagrania – ANNA LITWOR – 59 lat – matka Lindy

Szukamy tylko zawodowych Aktorek i Aktorów nie licząc dzieci i młodzieży.

Oprócz honorarium zapewniamy zwrot kosztów dojazdu i hotel.

Zgłoszenia zawierające : imię i nazwisko, datę urodzenia , nr kontaktowy, zdjęcia portretowe i sylwetki, koniecznie wizytówkę oraz demo lub inne materiały wideo prosimy wysyłać na adres : lombard.edwinfilm@gmail.com

W tytule maila prosimy wpisać imię postaci.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Agencja Aktorska Edwin Film

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...