Jak wybierać agencje hostess? Czym się sugerować?

Agencje hostess przyciągają swoimi ofertami. Duży wybór stawia przed dziewczynami pytania – gdzie się zgłosić i z kim nawiązać współpracę, by później odnieść sukces w tym zawodzie? Podpowiemy Ci – czym sugerować się wybierając agencje dla hostess.

Praca przy obsłudze eventów, promocji lub imprez może być zarówno satysfakcjonująca, jak i dochodowa. Niektóre dziewczyny traktują ją jako szansę na tzw. dorobienie, a więc dodatkowo, inne – jako sposób na życie i stałą pracę. Najtrudniejsze są jak zawsze pierwsze kroki. Można szukać pojedynczych zleceń wśród setek tysięcy ogłoszeń na przeróżnych portalach lub w gazetach – jednak osoba, która chce się tym zająć na serio powinna wybrać agencje dla hostess. Jest ich jednak całkiem sporo, więc nasuwa się wówczas pytanie – którą z nich wybrać?

Hostessa

Jeśli chcesz rozpocząć współpracę z profesjonalną agencją hostess – z poziomu hostessy lub zleceniodawcy – zajrzyj na stronę https://www.erica.pl  Agencja hostess Erica oferuje profesjonalną i fachową obsługę różnych imprez i wydarzeń. Hostessy, które pracują w Agencji Erica, mogą liczyć na pomoc i opiekę w kwestii realizacji zleceń, weryfikacji umów oraz terminowe i uczciwe wynagrodzenie.

Agencje hostess – sprawdź dokładnie stronę internetową

Współcześnie wszystkie profesjonalne agencje dla hostess mają strony internetowe. Można tam znaleźć kopalnie wiedzy o danej firmie. Warto dokładnie prześledzić wszystkie znajdujące się tam informacje – zarówno na stronie głównej, jak i podstronach. Firma z prawdziwego zdarzenia dba o swój wizerunek, dlatego prowadzona przez nią witryna powinna być przejrzysta i estetyczna. Dobrze jest przeczytać jej historię, bowiem często firmy z wieloletnim doświadczeniem mogą poszczycić się większą ilością cenionych klientów, którzy są gotowi zapłacić więcej dziewczynom obsługującym przygotowane przez nich eventy, promocje czy imprezy.

Poszukaj informacji o klientach

Przeglądając agencje hostess warto poszukać informacji o firmach, które korzystały z ich usług. Zazwyczaj te dobrze działające będą mogły poszczycić się bardzo znanymi i dużymi kontraktami z cenionymi oraz znanymi markami. Jako pewnik można uznać, że tzw. „duży” klient nie wybrałby agencji, która jest nieprofesjonalna.
Kolejna cenna informacja – liczni klienci, to także liczne zlecenia. Dzięki temu współpraca z taką agencją hostess z pewnością będzie opiewała w ciekawe kontrakty i dobrze płatną pracę.

Hostessa sklep

Spróbuj skontaktować się z kimś, kto współpracował z daną agencją hostess

Wiele młodych dziewczyn pracuje bądź też pracowało jako promotorki. Warto to wykorzystać wybierając agencje hostess. Można popytać wśród znajomych, rodziny itp. Być może uda się nawiązać kontakt z osobą, która pracowała w danym miejscu i może coś o nim powiedzieć (o promocjach, podejściu do pracowników, stawkach czy regularności wypłat). Jeśli nie, to można poszukać informacji w Internecie, szczególnie na branżowych forach internetowych, których jest całe mnóstwo. Dziewczyny chętnie dzielą się tam swoimi doświadczeniami w tym temacie.

Agencja hostess – skontaktuj się osobiście i zadaj pytania

Kiedy zdobyte przez nas informacje zachęcą nas do współpracy bądź będziemy chcieli się sami przekonać, jak wygląda praca oferowana przez wybrane agencje dla hostess – najlepiej postarać się umówić na spotkanie. Wówczas można zdobyć najwięcej informacji z pierwszego źródła. Rozmowa pozwoli na rozwianie naszych wątpliwości i zadania wielu pytań np. odnośnie zarobków, zleceń, które hostessa musi obsługiwać itp.

Bardzo ważna jest kwestia umowy – poważna agencja hostess nigdy nie pozwoliłaby sobie na pracę dziewczyn nielegalnie, czyli „na czarno”. Czas poświęcony na szkolenie, które zazwyczaj trwa kilka dni również powinien być odpłatny. Warto także pamiętać o tym, że dobre agencje hostess nie przyjmują każdego i często prowadzą kilkuetapową rekrutację, by upewnić się, że dana dziewczyna ma predyspozycje do tej pracy (nie boi się kontaktu z klientami, jest uśmiechnięta, wygadana itp.)

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 głosów, ocena: 5,00 na 5)
Loading...


1 komentarz

  1. Od wielu lat pracuję jako hostessa i współpracuję ze sprawdzoną agencją hostess, wypłata zawsze do 14 dni, współpraca super, polecam

Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*