Szał na keratynę

Keratynowe prostowanie włosów, przedłużanie ich na keratynie, szampony i odżywki wzbogacone o ten składnik – to tylko część rynkowych hitów o których często słyszymy! Nie ma się co dziwić, keratyna wywiera zbawienny wpływ na nasze włosy. Dlaczego?

Keratyna włosy

Keratyna jest naturalnym budulcem naszych włosów, jest odpowiedzialna za ich miękkość oraz blask, dostarczanie jej do naszych kosmyków sprawi, ze fryzura będzie zachwycać . Zregeneruje włosy, zamknie łuski i wzmocni ich odporność. Składnik ten, zapobiega łamliwości, rozdwajania się końcówek i kryje w sobie bardzo dużo pozytywnych aspektów wpływających nie tylko na nasze włosy, ale także skórę i paznokcie. Keratyna bowiem, to białko włókienkowe odpowiedzialne za ich kondycję. Zatem, poddajmy się temu trendowi i szukajmy keratynowych rozwiązań w postaci różnorodnych kosmetyków!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (3 głosów, ocena: 4,33 na 5)
Loading...


1 komentarz

  1. Moim zdaniem jest to super i bardzo mi się podoba.

Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*