Weź udział w wyzwaniu

Ogromną popularnością, zwłaszcza wśród młodych dziewcząt, cieszą się wyzwania organizowane przez trenerki personalne, znane twarze, na Facebooku.

Niejednokrotnie mieliśmy okazję zobaczyć niepochlebne komentarze, krytykujące branie udziału w zabawie. “Zacznij ćwiczyć, a nie mów, że to robisz”, “Nie jedz jak świnia i starczy”, to tylko próbka twórczości Internautów.

Wyzwanie ćwiczenia

Oczywiście, nie musimy chwalić się swoimi postanowieniami, a ćwiczyć nie musimy w podanym wymiarze, ale harmonogram zajęć, motywujące efekty współuczestniczek i codzienna dawka motywacji od profesjonalisty skutecznie odciągnie nas od wieczornego pudełka chipsów.

Wyzwanie, czy to internetowe, czy tradycyjne – motywuje nas do działań, na które nie miałyśmy najmniejszej ochoty. Co innego założyć coś sobie, a co innego przekładać metamorfozę na jutro!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*