Casting dla Aktorki – Aktora do serialu Wrocław

Do kolejnego sezonu serialu “Lombard: życie pod zastaw” poszukujemy zawodowych Aktorek i Aktorów. Casting odbędzie się we Wrocławiu.

Poszukujemy do głównych postaci odcinków uzdolnionych zawodowych Aktorów do zagrania w serialu “Lombard: życie pod zastaw”

Miejsce zdjęć : Wrocław

Kogo szukamy :

WOJTEK BASIURA – około 29 lat sierota. Od 2. roku życia wychowywany przez wujka Olgierda, którego bardzo kocha. Olgierd zaopiekował się nim po odejściu od rodziny jego brata Pawła. Olgierd zszedł się z mamą Wojtka (umarła kilka lat temu na raka) i stworzył Wojtkowi ciepły dom.
Wojtek wprowadził się do gospodarstwa po bracie, które dziś Wojtek „stawia na nogi”. Data statystowania : 14, 16, 17 września.

OLGIERD BASIURA – 65 lat – wujek Wojtka, dziś schorowany, po wylewie. Ze względu na konieczność specjalistycznej opieki, mieszka w domu spokojnej
starości, gdzie został oddany na swoją prośbę – nie chciał robić problemów Wojtkowi. Data statystowania : 14, 16 września.

WIOLA BASIURA – około 30 lat żona Wojtka. Pomaga mu dźwignąć gospodarstwo po latach zapaści. Data statystowania : 17 września.

CZESŁAWA CZAJKA – 65 lat wdowa, znerwicowana kobieta, która próbuje walczyć z przeciwnościami losu i złośliwością ludzi…, /aktorka musi umieć prowadzić
samochód . Data statystowania : 15,18 września.

WOJAS – 45 lat kierownik budowy, wspólnik dewelopera. Data statystowania : 15, 16 września.

Oprócz honorarium zapewniamy zwrot kosztów dojazdu i hotel.

Zgłoszenia zawierające : imię i nazwisko, datę urodzenia, numer kontaktowy, zdjęcia portretowe i sylwetki koniecznie wizytówkę oraz demo lub inne
materiały wideo prosimy wysyłać na adres : viktoria.edwinfilm@gmail.com

W tytule maila prosimy wpisać imię postaci.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Agencja Aktorska Edwin Film

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...