CASTING DO NOWEJ GRUPY NA YOUTUBE!

Hej wszystkim! Jeśli uwielbiacie Ekipę Friza lub Team X to ten post jest właśnie dla was!

Postanowiłam stworzyć nowy skład na YouTube (nową grupę osób która chciałaby zaistnieć w świecie mediów na YouTube i nagrywać filmy zdobywając przy tym przyjaciół i popularność. Nazwy nowej grupy, która ma powstać nie mogę zdradzić. Zdradzę tylko wybranym osobom, które do niej dołączą. Filmy byłyby nagrywane wspólnie na nasz stworzony kanał.

Byłyby one nagrywane w domach (jakieś challenge i wyzwania online), ale chciałabym też nagrać filmy, które mają w sobie ”to coś” dreszczyk emocji. Dlatego pierwszy film byłby wykonany tylko w naszych domach. A właściwie nie do końca. Planuję na wielką premierę powstania grupy przygotować kilku minutowy teledysk z udziałem członków grupy, który zostanie opublikowany na YouTube. Po paru dniach pojawi się pierwszy wielki film. Oczywiście to wszystko będzie robione za darmo.

Jeśli nasza grupa by wyszła można wtedy pomyśleć o czymś WOW 😎 w końcu każdy na początku musiał się napracować i postarać. Jeśli uważacie, że jesteście śmiali, pełni energii i nie ukrywacie, że chcecie zdobyć sławę zgłaszajcie się do mnie w przez e-mail: nowyskladyt@gmail.com. W wiadomości napiszcie czym się interesujecie i czemu to akurat ty powinnaś/powinieneś dołączyć do WIELKIEGO NOWEGO PROJEKTU! Osoby zgłaszające się nie muszą umieć śpiewać. Chciałabym żeby osoby, które dołączą do projektu były z okolic Katowic.

Mogą również mieszkać w Krakowie, ale chodzi o dojazd ewentualny na przygotowanie teledysku i filmów.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, ocena: 5,00 na 5)
Loading...