CASTING do programu telewizyjnego

Poszukujemy osób/par/rodzin otwartych i odważnych – chętnych do wzięcia udziału w programie telewizyjnym, które zdecydowały się zmienić swoje życie, podejmując decyzję o przeprowadzce do domku o powierzchni do 35m2.

W programie skupimy się na Waszej historii. Szukamy różnorodnych, ciekawych i otwartych osób, które jeszcze nie rozpoczęły budowy!

W zamian za udział oferujemy projekt domku wykonany przez biuro architektoniczne.

Zapraszam do przesyłania zgłoszeń na adres mailowy: j.winiarska@helium.house
Zgłoszenie powinno zawierać:
– krótkie wideo (selftape) przedstawiające Was oraz Waszą historię/motywację do przeprowadzki,
– zdjęcie osoby lub rodziny,
– informację skąd-dokąd się Państwo przeprowadzają,
– dane kontaktowe,

Prosimy o przesyłanie zgłoszenia z następującym oświadczeniem:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Helium House Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych przeze mnie w zgłoszeniu castingowym do udziału w castingu do programu ,,Życie na kompakcie” w celu organizacji i przeprowadzenia tego castingu oraz realizacji programu”.

Klauzula informacyjna:
Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Helium House Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-203) przy ul. Kurhan 11, KRS: 0000209255 NIP: 1132480612 (dalej: Administrator). Administrator otrzymał Twoje dane od Ciebie w związku z dokonanym przez Ciebie zgłoszeniem castingowym do programu ,,Życie na kompakcie”. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia castingu – jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie swoich danych przez Administratora lub poprosisz o zaprzestanie ich przetwarzania w trakcie trwania castingu, to uniemożliwi to Twój udział w tym castingu.

Administrator informuje, że posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do żądania ich przeniesienia, a także prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie bez wpływu jednak na zgodność z prawem przetwarzania tych danych przed złożeniem oświadczenia o cofnięcia takiej zgody.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z przeprowadzeniem castingu i rekrutacją do udziału w programie, przeprowadzeniem tego programu, a także w celu wykonania obowiązków podatkowo-księgowych. Twoje dane osobowe nie będą poddane zautomatyzowanemu przetwarzaniu danych, w tym profilowaniu. Twoje dane będą przetwarzane przez czas konieczny do przeprowadzenia castingu, realizacji programu, a także przez czas określony ogólnie obowiązującymi przepisami prawa (np. przepisami podatkowo-księgowymi).

Twoje dane osobowe nie będą przekazywane przez Administratora do państw spoza EOG lub do organizacji międzynarodowych. Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane przez Administratora wyłącznie tym podmiotom, które są bezpośrednio związane z realizacją castingu i/lub programu, w szczególności zaś klientowi, na rzecz którego realizowany jest casting i program.

W razie pytań lub wątpliwości możesz zawsze skontaktować się z Administratorem, wysyłając mu wiadomość e-mail na adres: office@helium.house

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, ocena: 5,00 na 5)
Loading...