Joanna Horodyńska projektuje dla SI-MI

Znana stylista Joanna Horodyńska postanowiła w końcu stworzyć coś własnego. Przy współpracy z firmą SI-MI udało się stworzyć autorską linię ubrań, która pojawiła się w markowych butikach, także tym internetowym, 9 czerwca.

Joanna Horodyńska

Horodyńska doskonale wpisała się w styl marki, wprowadzając do swoich produktów strzępione elementy i prucia. W kolekcji nie zabraknie wygodny, modnej tego lata. Znajdziemy bomberki, oversize’owe kurtki, spodnie z wysokim stanem i luźne sukienki.

Całość utrzymana jest w odcieniach bieli, czerni i kolorze jeansu. Jak wskazują pierwsze doniesienia, projekty to połączenie sportowej wygody i kobiecej delikatności, czyli tego, o czym marzy każda z pań. Wyglądać świetnie i czuć się dobrze, czego chcieć więcej?

Horodyńska zaskakuje jeszcze bardziej, bowiem została gwiazdą kampanii stylizowanej przez Bartka Indykę.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*