Zadbaj o loki z Rene Furterer Sublime Curl

Jeszcze do niedawna modne było prostowanie włosów. Teraz do łask wracają loki. Choć wyglądają one zjawiskowo, to jednak trudno jest utrzymać je w dobrym stanie. Nawet drobna zmiana pogody może spowodować, że fryzura będzie zniszczona. Jak dbać o kręcone włosy?

Rene Furterer - loki

Preparaty linii Sublime Curl marki marki René Furterer składają się z naturalnych składników aktywnych. Wysokiej jakości wyciąg z akantu uzyskuje się w laboratoriach Pierre Fabre na południu Francji. Roślina nawilża włosy oraz nadaje im sprężystości, a zawarte w niej aminokwasy wnikają w włókna włosowe. Ma ona też działanie antystatyczne i wzmacnia film hydrolipidowy. Olejek z wiesiołka dostarcza kwasów Omega-6, które pomagają w odżywieniu i odbudowie włókien włosowych. W efekcie włosy stają się bardziej sprężyste i wolniej się przesuszają.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, ocena: 5,00 na 5)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*